חיפוש

מעמד לקטלוגים

עודכן: 21 במרץ

מעמד לקטלוגים מעוצב ומושך לעין גורם לאנשים לשלוח יד ולבחור להם קטלוג. כדי שהם אכן יעשו זאת, חשוב לעצב ולהעמיד מעמדים אסתטיים שמתאימים לרוח העסק. בחברת תיצוג פדגו פלסטיק אנו מתמחים בייצור של אמצעי תצוגה ופרסום ממגוון סוגים, וניתן להזמין אצלנו מעמדים לקטלוגים בהתאמה אישית.

מעמדי קטלוגים איכותיים מבית תיצוג פדגו פלסטיק


מאפיין חשוב של מעמדים לקטלוגים הוא שהמעמדים האלו יהיו שקופים למחצה או שקופים באופן מלא. התכונה הזו מאפשרת לעוברים והשבים לראות מה יש בתוך המעמדים, ולבחור את המוצרים שהם רוצים. חברתנו מייצרת מעמדים ממגוון סוגים ואחד מחומרי הגלם המרכזיים בשימוש הוא הפרספקס. זהו חומר דמוי פלסטיק בעל מאפיינים שהופכים אותו לפופולרי במיוחד בתעשיית הפרסום וקידום המוצרים:


שקיפות


כאמור, מעמד לקטלוגים צריך להיות שקוף, על מנת שניתן יהיה לראות את הקטלוגים שבתוכו. פרספקס הוא חומר שקוף, כמו זכוכית, והוא מאפשר לראות בבירור את הפריטים שהוא מכיל.


חוזק


פרספקס עמיד מזכוכית ומפלסטיק פי כמה. הודות לכך, מעמדים לקטלוגים שעשויים מחומר הגלם הזה אינם נשברים בקלות. תוכלו להציב מעמדי פרספקס על מקומות גבוהים ובמקרה הצורך – גם על הרצפה, בלי לחשוש שהם יישברו בעת נפילה.


תחזוקה פשוטה


אמצעי ומתקני תצוגה מכל הסוגים, צריכים להיות נקיים ונעימים לעין. ישנם חומרי גלם שסופחים לא מעט אבק ולכלוך, וקשה לנקותם. לעומתם, פרספקס הוא חומר קל לניקוי, שדורש תחזוקה קלה בלבד. התכונה הזו הופכת אותו לפופולרי עבור אמצעי תצוגה רבים, לרבות מעמדים למוצרי מזון, מדפים, מדפי תצוגה גדולים, ועוד.


מעמד לקטלוגים איכותי ועמיד


חברת תיצוג פדגו פלסטיק מתמחה בייצור של אמצעי תצוגה מתקדמים עבור עסקים מכל הסוגים ומכל רחבי הארץ. בין שאר המוצרים שלנו, אנו מעצבים ומרכיבים מעמדים לקטלוגים מפרספקס. בנוסף, ניתן להזמין מעמדים מעץ, זכוכית וחומרי גלם נוספים.


אצלנו תוכלו להזמין מעמדים לקטלוגים במגוון עיצובים בהתאמה אישית, או לבחור מעמדים מהקטלוג העשיר שלנו. המעמדים זמינים במגוון דגמים וגדלים, וניתן להזמין גם מעמד לקטלוגים בגוונים שונים. המעמדים האלו הם שקופים ובעלי גוון, שמאפשר לראות מה נמצא בתוכם.


בתיצוג פדגו פלסטיק אנו מציעים מעמדים שולחניים קומפקטיים, וגם מעמדים שניתן להעמיד על הרצפה. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת, ולקבל הצעה עבור מעמדים בהתאמה אישית.


שירות מקצועי בכל עת


חברת תיצוג פדגו פלסטיק מייצרת אמצעי שיווק וקידום מזה למעלה מ-80 שנה. המפעל הראשון שלנו הוקם בתל אביב, וכיום אנו עובדים בראשון לציון. חברתנו מספקת שירותים מותאמים אישית שכוללים עיצוב מוצרים, ייצור מוצרים, אספקת מוצרים, והרכבת מוצרים.


ניתן להזמין מחברתנו מעמד לקטלוגים עם מספר התאים שאתם צריכים, ובעיצוב שאתם מעוניינים בו. אנו משתמשים בטכנולוגיית הייצור והחיתוך החדשנית ביותר, והתוצאות הן אסתטיות ושימושיות במיוחד. אנו נשמח לסייע לכם בכל עת, וניתן לפנות אלינו טלפונית או בדרכי ההתקשרות הזמינות בכל עת שתרצו.


6 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול