חיפוש

פרספקס ירושלים

עיבוד וחיתוך פרספקס מאפשר לייצר שלל מוצרים חיוניים לעסקים: החל ממתקני תצוגה ועד למוצרי קד"מ, פרספקס מאפשר להכין שלל פתרונות לעסקים. חברת תיצוג פדגו פלסטיק מציעה מגוון פתרונות תצוגה מתקדמים בכל רחבי הארץ, לרבות שירותי פרספקס ירושלים, ואנו זמינים לכם עבור כל מטרה.


פרספקס בתעשייה


פרספקס, הידוע גם כזכוכית אקרילית, הוא חומר שזמין במגוון עוביים – החל מ-1 מ"מ ועד כמה עשרות מילימטרים. החומר הזה שקוף במצבו הגולמי, אך ניתן לייצר זכוכית אקרילית שקופה וצבעונית במגוון גוונים, לפי דרישה.


תכונותיו של החומר הייחודי הזה הופכות אותו למבוקש במיוחד בתעשיות שונות, בייחוד בתחום הקד"מ: מכיוון שפרספקס הוא שקוף, ניתן להשתמש בו למגוון אמצעי תצוגה, כמו מתקני מזון, מתקני קוסמטיקה, מתקני עלונים, ועוד.


בנוסף, פרספקס הוא עמיד במיוחד: החומר הזה אינו נשבר בקלות, לעומת זכוכית למשל, כך שהוא יכול לשמש עסקים במשך זמן רב. המראה האסתטי של זכוכית אקרילית גם מוסיף ליתרונות שלה, ולכן עסקים רבים בוחרים בחומר הגלם הזה על פני חומרים אחרים.


כדי ליהנות מכל מה שזכוכית אקרילית יכולה לעשות, חשוב לבחור בעסק מקצועי שמספק שירותי פרספקס בהתאמה אישית. חברתנו מעניקה שירותים מצפון ועד דרום, ואם יש לכם עסק בירושלים – נשמח לספק לכם


שירות מותאם אישית


תיצוג פדגו פלסטיק: שירותי פרספקס ירושלים

הסיפור של חברתנו החל בשנות ה-40 של המאה הקודמת; המפעל שלנו הוקם בתל אביב, והחל לספק שירותים בתחום המסחור החזותי. לאורך השנים, חברתנו גדלה, ואנו מספקים כיום מגוון שירותים ללקוחות

ברחבי הארץ.


תיצוג פדגו פלסטיק היא החברה הוותיקה בישראל בתחום המסחור החזותי, ואנו מעניקים שירות שכולל את כל מה שנדרש לקידום עסקים באופן מיטבי:


תכנון ועיצוב


מחלקת התכנון והעיצוב שלנו מתכננת כל פרויקט באופן מדויק. לקוחותינו מספקים לנו את המידע הנחוץ על פתרונות התצוגה והקד"מ שהם זקוקים להם, ואנו מתחילים במלאכת העיצוב. התכנון מתבצע בהתאם לממדי העסק, ולממדי אמצעי התצוגה הנדרשים. בשלב הזה, אנו מכינים סקיצות עבור אישור הלקוח, ולאחר האישור – הפרויקט עובר למחלקה הבאה.


מפעל ייצור


המפעל שלנו מוציא מדי יום מגוון מוצרים איכותיים ברמת גימור גבוהה. מפעל עיבוד הפרספקס שלנו משתמש באמצעים המתקדמים ביותר לעיבוד וחיתוך של פרספקס, לרבות חיתוך לייזר מדויק. כל המוצרים מוכנים בהתאמה אישית לעסקים, עם רמת גימור מדויקת ואסתטית במיוחד.


מחלקת התקנות


חשוב לנו לספק לכם שירות כולל, וכחלק מהשירות – אנו מבצעים התקנות של המוצרים שיוצאים ממפעלנו. אנו נגיע אל בית העסק שלכם, ונרכיב בו את כל המוצרים שהזמנתם באופן מדויק, ובהתאם לדרישות שלכם.

אם אתם מחפשים שירותי פרספקס ירושלים – תיצוג פדגו פלסטיק כאן עבורכם. פנו אלינו בכל נושא, ואנו נשמח לספק לכם פתרונות תצוגה, קד"מ ושירותים נוספים עבור הקידום של העסק שלכם בצורה הטובה ביותר.


5 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול